BAŞARILARIMIZ


KPSS Başarılarımız

NO ADI SOYADI BRANŞ ATAMA
1 ARZU Z.OKTAN OKUL ÖN ALANYA/OKUL ÖNCESİ ÖĞR.
2 ATA  IŞIK COĞRAFYA SİİRT/PERVARİ İMKB LİSESİ
3 AYLA  KÜÇÜKTÜRK OKUL ÖN ARTVİN/OKUL ÖNCESİ ÖĞR.
4 AYŞEGÜL ÜSTÜN OKUL ÖNCESİ MANİSA/OKUL ÖNCESİ ÖĞR.
5 BETÜL TURGUT OKUL ÖNCESİ ALANYA/OKUL ÖNCESİ ÖĞR.
6 BURCU ALPARSLAN SINIF ÖĞRETMENİ ANTALYA/ALANYA/Kızılcasehır İlköğretim Okulu
7 DEMET KAMBUR SOSYOLOJİ AFYON
8 DUYGU  ARSLAN SINIF ÖĞ. İSTANBUL/BAĞCILAR/İSA YUSUF ALPTEKİN İLKÖĞRETİM
9 EMEL UYAR OKUL ÖNCESİ HATAY/OKUL ÖNCESİ ÖĞR.
10 EMİNE ÇARMAN OKUL ÖNCESİ YOZGAT/OKUL ÖNCESİ ÖĞR.
11 FATMA MARLALI TÜRK DİLİ VE ED. ÇANAKKALE/TÜRK DİLİ VE ED.ÖĞR.
12 FERDİ ÇAPRAZ SOSYOL BİLG. ÖĞRET. MERSİN(POLİS)
13 GÜLDEREN ÇAPAK İSTATİSTİK ALANYA BELEDİYESİ
14 GÜLŞAH DEMİR ÇOCUK GEL  GAZİPAŞA
15 HÜSEYİN  ÜRÜN BİLGİSAYAR ÖĞRET. AFYONKARAHİSAR/DİNAR/Dinar Meslekî ve Tek. Eğt. Merk.
16 İLKNUR YILDIZ FEN BİL GAZİPAŞA
17 KEVSER BOZBAŞ OKUL ÖNCESİ MARDİN
18 KÜBRA DURSUN OKUL ÖNCESİ ALANYA/CİKCİLLİ/EMİNE ÖNCÜ İ.Ö.O.
19 LEYLA KILINÇ FELSEFE GRUBU AVSALLAR/RECEP KARACA ÇOK PROGRAMLI LİSE
20 MERAL GÜLTEKİN OKUL  Ş.URFA
21 MUALLA  KOLTUKÇU OKUL  ARDAHAN
22 MÜRŞİDE ÖZDEMİR OKUL SİNOP
23 NİLGÜN CANDAN COĞRAFYA HAKKARİ  
24 NURAY GÜZEL OKUL ÖNCESİ ALANYA/CAN ANAOKULU
25 OBEN GÜNGÖR OKUL ÖNCESİ ALANYA
26 ÖZGÜL AKAR OKUL ÖNCESİ BİNGÖL  
27 ÖZLEM ESEN ANA OKULU ADIYAMAN/GERGER/Gölyurt İlköğretim Okulu
28 SERPİL KAYA OKUL ÖNCESİ ELAZIĞ/MERKEZ/Sakabaşı İlköğretim Okulu
29 SEVCAN ALTINTAŞ OKUL ÖNCESİ MARDİN
30 SULTAN ÇAVUŞOĞLU OKUL ÖNCESİ ALANYA/ALAADDİN KEYKUBAT ANAOKULU
31 ŞEFİKA AKAYDIN OKUL ÖNCESİ HATAY
32 ÜMÜŞAN DEMİRTAŞ OKUL ÖNCESİ ISPARTA
33 YASEMİN ULUSOY İNGİLİZCE MERSİN/ TARSUS DEDELER İLKÖĞRETİM OKULU
34 YUNUS KÜÇÜKBALLI SINIF ÖĞRETMENİ HAKKARİ
35 ZEHRA YALÇIN OKUL ÖNCESİ GAZİPAŞA
36 HAVVA DEMİR   OKUL ÖN ANTALYA/ALANYA/CAN ANAOKULU
37 DUYGU  ARSLAN SINIF ÖĞ. İSTANBUL/BAĞCILAR/İSA YUSUF ALPTEKİN İLKÖĞRETİM/3TERCİH
38 MELEK ORHAN FEN BİLGİSİ ANTALYA/ALANYA/AYŞEN-CENGİZ URFALIOĞLU İLKÖĞRETİM OKULU/4.TERCİH
39 KADER ERDOĞAN SOSYAL BİLGİLER MARDİN/NUSAYBİN/SILA İLKÖĞRETİM OKULU/10.TERCİH
40 KEZİBAN ZEYNEL TEHNEL İNGİLİZCE K.MARAŞ/MERKEZ/ELMALAR İLKÖĞRETİM OKULU
41 EMİNE TOPAL TARİH ÖĞR. KONYA/HÜYÜK/HÜYÜK LİSESİ
42 GONCA ÇAVDAR ZİHİNSEL ENGEL. VAN/MERKEZ/ZÜBEYDE HANIM İLKÖĞRETİM OKULU /1.TERCİH
43 MELİKE ÖZGÜMÜLŞ MATEMATİK RİZE/ÇAYELİ/Çayeli Ahmet Hamdi İsakoğlu Denizcilik Anadolu Meslek Lisesi
44 FATİH GECE ZİHİNSEL ENGEL. SAKARYA/SERDİVAN/Serdivan Rehberlik ve Araştırma Merkezi
45 EBRU AK   İNGİLİZCE AĞRI/PATNOS/TES-İŞ İ.Ö.O.
46 KAMİLE  TUNÇ SINIF ÖĞ. HAKKARİ/YÜKSEKOVA
47 MUSTAFA  ÖZBEK BEDEN EĞ. VAN/ERCİŞ/OSMAN GAZİ .Ö.O.
48 FUNDA KÖSE REHBERLİK VAN
49 ALİ DEVECİ FEN BİL ANTALYA/ALANYA/İNÖNÜ İLKÖĞRETİM OKULU 1.TERCİH
50 ZEHRA KILIÇ TÜRKÇE ANTALYA/ALANYA/YAYLALI İLKÖĞRETİM OKULU 1.TERCİH
51 ŞERİFE ASLAN FEN BİL DİYARBAKIR/SİLVAN/Demirkuyu Mahmut Kepolu İlköğretim Okulu 22.TERCİH
52 MURAT TUNCER FEN BİL ŞANLIURFA/SURUÇ/Eğrice İlköğretim Okulu/23.TERCİH
53 FATMA ÖZLEM KARASOY MATEMATİK MUĞLA/FETHİYE/Karaçulha Çok Programlı Lisesi/3.TERCİH
54 MUKADDES KOYUN FEN BİL ISPARTA/YALVAÇ/Çetince İlköğretim Okulu
55 HATİCE ERKUŞ SINIF ÖĞ. ANTALYA/ALANYA/Hacıkerimler İlköğretim Okulu/2 TERCİH
56 HİKMET ZAFER MATEMATİK KONYA/BOZKIR/İMAM HATİP LİSESİ/16.TERCİH
57 MELİKŞAH DEMİRKAYA TÜRKÇE MUĞLA/BODRUM/Pınarlıbelen Nilgün Doktor Kerim Cangır İlköğretim Okulu
58 GÖKÇE UYSAL FEN BİL ARDAHAN/DAMAL/Burmadere İlköğretim Okulu
59 DEMET VARDAR MATEMATİK AĞRI/MERKEZ/Ağrı Anadolu Lisesi
60 BURCU TEKİN MAT(İ.Ö.O.) VAN/MERKEZ/Ağzıkara İlköğretim Okulu
61 MUTLU ULUÇAM FEN BİL KARS/MERKEZ/Agadeve İlköğretim Okulu
62 MURAT KARATEPE SINIF ÖĞ. KARAMAN/SARIVELİLER/ADİLLER ŞEHİT ÖĞRETMEN ALİ YILDIZ İLKÖĞRETİM/5.TERCİH
63 SEVDA SARUHAN TÜRK DİLİ SİİRT/BAYKAN/VEYSEL KARANİ ÇOK PROGRAMLI LİSESİ/KURA
64 NİMET DEMİRTAŞ İNGİLİZCE GAZİANTEP/ŞEHİTKAMİL/VALİ AKSU İLKÖĞRETİM OKULU/4.TERCİH
65 BAHATTİN ERKUŞ SINIF ÖĞ. YOZGAT/SORGUN/ŞEHİT BEKİR ÖNCÜ İLKÖĞRETİM/14.TERCİH
66 VOLGA ÇELİK SINIF ÖĞ. SİİRT/PERVARİ/Düğüncüler İlköğretim Okulu (KADROLU)
67 EMİNE AZAK TÜRKÇE ŞANLIURFA/SİVEREK/Kazım Karabekir İlköğretim Okulu
68 SEMRA BUCAK TÜRK DİLİ VAN/MERKEZ/NENEHATUN KIZ TEKNİK VE MESLEK LİSESİ/23.TERCİH
69 RESUL UĞUR GÜZEL BEDEN EĞ. İSTANBUL/BAĞCILAR/DÜNDAR UÇAR LİSESİ 12.TERCİH
70 ZEYNEP AKDOĞAN SINIF ÖĞ. VAN/BAŞKALE/GÜLEÇLER İLKÖĞRETİM OKULU/KURA
71 MERYEM ÜLKER SINIF ÖĞ. ŞANLIURFA/MERKEZ/Açıkyazı İlköğretim Okulu
72 HARUN KAYA SINIF ÖĞ. BATMAN/SASON/Şehitler İlköğretim Okulu
73 SEMİH ERKUL İNGİLİZCE BİTLİS/TATVAN/Yoncabaşı Köyü İlköğretim Okulu
74 AYŞE HERDEM KETECİ COĞRAFYA VAN/MERKEZ/Erçek Çok Programlı Lise
75 ALPER OKUL İNGİLİZCE İSTANBUL/GAZİOSMANPAŞA/Cemal Gürsel İlköğretim Okulu
76 AYŞE AKSOY İNGİLİZCE IĞDIR/MERKEZ/ALİBEYKÖY İLKÖĞRETİM OKULU/16.TERCİH
77 MANOLYA ACAR ALMANCA SİİRT/MERKEZ/Siirt Lisesi
78 MUSTAFA AKBAŞ İNGİLİZCE HAKKARİ/MERKEZ/Vali M.Lütfullah Bilgin İlköğretim Okulu
79 MUSTAFA GEMİCİ MATEMATİK ANTALYA/İÇİŞLERİ(MEMUR)
80 ZEYNEP ERSOY OKUL ÖN MARDİN/MİDYAT/ÇAMYURT İLKÖĞRETİM OKULU/13.TERCİH
81 RABİA GÖBÜT OKUL ÖN ERZURUM/TEKMEN/MESCİTLİ İLKÖĞRETİM(ANAOKULU)
82 FERİDE KARABULUT OKUL ÖN HAKKARİ/ÇUKURCA/ÜZÜMLÜ KÖYÜ/AVNİ KULA İLKÖĞRETİM(ANAOKULU)
83 ÜMRAN MERCAN ZİHİNSEL ENGEL. TOKAT/TURHAL/TURHAL EĞİTİM UYGULAMA VE İŞ EĞİTİM MERKEZİ/17.TERCİH
84 HACER PİŞKİN GIDA MÜH. TARIM VE KÖYİŞLERİ/GIDA MÜH./BALIKESİR
85 DURSİYE BİLGİ İKTİSAT ANKARA/MALİYE BAKANLIĞI/İCRA MEMURU
86 EMRAH YILDIRIM GIDA MÜH. TARIM VE KÖYİŞLERİ/GIDA MÜH./İSTANBUL
87 TUNAHAN ÖZCAN İKTİSAT ANTALYA/KORKUTELİ/MALİYE BAKANLIĞI/VHKİ
88 NURTEN ÇALIŞ İŞLETME GÜMRÜK MÜSTEŞARLIĞI/GÜMRÜK MUHAFAZA MEMURU(IĞDIR)
89 HALİL OZAN YILDIZ İNŞAAT MÜH. MANİSA/KAVAKLIDERE BELEDİYESİ/MEMUR
90 MEHMET YILMAZ İKTİSAT ANTALYA/DEMRE/İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ(MEMUR)
91 GÜLSÜM SÜMBÜL HEMŞİRE İSTANBUL HASEKİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANE(HEMŞİRE)
92 AYDIN AKDOĞAN İŞLETME MAHMUTLAR İLKÖĞRETİM OKULU/MEMUR(ALANYA)
93 EGEMEN ÖZDEMİR SINIF ÖĞ. MUŞ/MERKEZ/EKO İNŞAAT İLKÖĞRETİM OKULU
94 ALİ  DURUSOY FEN BİLGİSİ AĞRİ/DİYADİN/DAVUT İLKÖĞRETİM OKULU
95 ADEM YILMAZ LİSE CİKCİLLİ BELEDİYESİ/MEMUR
96 BEYHAN CERAN ÖNLİSANS DİYARBAKIR ADLİYE SARAYI/ZABIT KATİBİ
97 MİNE YILDIRIM ÖNLİSANS ALANYA BELEDİYESİ/MEMUR
98 NAHİT YILDIRIM ÖNLİSANS Mahmutlar Cezaevi Müdürlüğü
99 NESLİHAN ŞEVKEN ÖNLİSANS ALANYA ADLİYE SARAYI/ZABIT KATİBİ
100 SEVGİ  SÖNMEZ ÖNLİSANS ESKİŞEHİR/GÜMRÜK MÜSTEŞARLIĞI
101 UĞUR  ALICI LİSE MANAVGAT DEVLET HASTANESİ/TIBBİ SEKRETERLİK
102 ÜMİT SAZAK ÖLİSANS POLİS/BİTLİS
103 YASEMİN İPTEŞ ÖLİSANS MAHMUTLAR CEZAEVİ/GARDİYAN
104 ALEV BADEM TARİH ÖĞR. SİİRT
105 NİDA  TUNCAY SINIF VAN
106 MAHMUT  DALABASMAZ İNGİLİZCE VAN
107 NİHAL  TİLEKILIÇ OKUL ÖNCESİ KARS 
108 ŞAFAK GÜLDEN OKUL ÖNCESİ ŞANLIURFA
109 ZERRİN DOĞAN BİLGİSAYAR ÖĞRET. ERZİNCAN
110 KADER  ÖZER SINIF ÖĞRETMENİ KARS/DİGOR
111 FATMA DEMİR DİN KÜLTÜRÜ ALANYA/DİYANET İŞLERİ
112 AYŞEGÜL GÜRBÜZ  İNGİLİZCE ŞIRNAK/ULUDERE/Gülyazı Şehit Er Mehmet Ali Kültür İlköğretim Okulu
113 SEMİHA YILMAZ İNGİLİZCE Ş.URFA/HALFEKİ MERKEZ ATATÜRK İLKÖĞRETİM 
114 EMİNE YALÇIN   FELSEFE MARDİN/MİDYAT/Sivrice İlköğretim Okulu
115 YASEMİN  KÖLÜŞLÜ SINIF ÖĞ. AĞRI/PATNOS/Zincirkale İlköğretim Okulu
116 ZÜLFİYE CANSEVDİ TARİH ÖĞR. KARABÜK/YÜKSEK ÖĞRETİM KURUMLARI VE KREDİ YURTLAR KURUM/YÖNETİM MEMURU
117 ÜMRAN METİN ÖNLİSANS TOSMUR BELEDİYESİ/MEMUR
118 ADEM SARIÖZ SOSYAL BİLGİLER RİZE/GÜNEYSU/İstanbul Menkul Kıymetler Borsası İlköğretim Okulu
119 ARZU ÜRKMEZ İNGİLİZCE ÖĞR. AKSARAY/GÜZELYURT/Atatürk İlköğretim Okulu
120 HASAN YAMAN METAL İŞ ÖĞ. İSTANBUL/PENDİK/Halil Kaya Gedik Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi
121 M.EMİN ATEŞ MAT KASTAMONU/DOĞANYURT/Doganyurt İlköğretim Okulu
122 ÖZLEM ÇETİNER İNGİLİZCE VAN/ERCİŞ/Yavuz Sultan Selim İlköğretim Okulu
123 ONUR  ATAY BEDEN  VAN/ERCİŞ/Kız Teknik ve Meslek Lisesi
124 MEHMET GÖKHAN KARATAŞ İŞLETME MALİYE BAKANLIĞA/VERGİ DENETMENİ(ANKARA)
125 AYHAN  CEBRE TÜRK DİLİ VE EDE. HAKKARİ
126 HÜLYA ÇEVİK OKUL ÖN ALANYA/ÇIPLAKLI İ.Ö.O.
127 HÜLYA  ÇAĞLAR OKUL ÖNCESİ ŞANLIURFA / MERKEZ
128 AYŞE  HARMANKAYA SINIF MUŞ/BULANIK
129 EBRU  YILMAZ SINIF GAZİANTEP /İSLAHİYE
130 ESRA  KÖMESÖĞÜT OKUL MALATYA/BATTAL GAZİ
131 GÜLŞEN  AVCU OKUL  DİYARBAKIR/SUR
132 YUNUS  YILMAZ RESİM BİTLİS/MERKEZ
133 GÜLCAN KOZAN OKUL ÖNCESİ DİYARBAKIR
134 ABDULLAH  SAYAR ÖNLİSANS ADLİYE SARAYI/ZABIT KATİBİ/ALANYA
135 DİLEK  GENÇ ÖNLİSANS ADLİYE SARAYI/ZABIT KATİBİ/ALANYA
136 EDA  ÖLMEZ ÖNLİSANS ADLİYE SARAYI/ZABIT KATİBİ/ALANYA
137 HANDE ÜNSAL ÜNSAL ÖNLİSANS ADLİYE SARAYI/ZABIT KATİBİ/ALANYA
138 LATİFE ERKOL ÖNLİSANS ADLİYE SARAYI/ZABIT KATİBİ/ALANYA
139 MEHMET N. AYDIN LİSANS ADLİYE SARAYI/ZABIT KATİBİ/ALANYA
140 MERAL  YALÇIN ÖNLİSANS ADLİYE SARAYI/ZABIT KATİBİ/ALANYA
141 HATİCE PUNALI FEN BİLGİSİ TÜRKİYE İŞ KURUMU/MUĞLA
142 ELİF  BAŞ FEN BİLGİSİ SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI/SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖR./KÜTAHYA
143 ABDURRAHMAN  ÜNALAN COĞRAFYA  ALANYA MÜFTÜLÜĞÜ/İMAM
144 CÜNEYT  AKBULUT TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI MARDİN/KÜRTÇE ÖĞRETMENLİĞİ
145 HATİCE  KARABULUT Beden Eğitimi  İSTANBUL/BEYLİKDÜZÜ/Beylikdüzü Çok Programlı Lisesi
146 HÜSEYİN  GÜNEY TÜRKÇE ÖĞR. ANTALYA/ALANYA/Değirmendere Ortaokulu
147 SERÇİN  SUBAŞI SOSYAL BİLGİLER KARS/DİGOR/Digor İmam Hatip Ortaokulu
148 MUSTAFA ÖZÇELİK TÜRKÇE ÖĞR. ANTALYA/ALANYA/Güzelbağ Ortaokul
149 AYSUN  BÜYÜKGENÇ YİYECEK İÇECEK HİZM. DENİZLİ/BULDAN/Buldan Ali Tunaboylu Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi
150 ASLIHAN ŞAHİN MUH-FİNANS ÖĞR. ANTALYA/İBRADI/Nefise Yılmaz İpek Ortaokulu
151 ERHAN  BALCI İLK.MATEMATİK ÖĞR. ANTALYA/GAZİPAŞA/Karatepe Ortaokulu
152 EKREM  VURAL TÜRKÇE ÖĞR. ANTALYA/ALANYA/Yeşilöz Ortaokulu
153 ELİF  BAŞ FEN BİLGİSİ AĞRI/MERKEZ/Kuva-i Milliye Ortaokulu
154 ELMAS  MAVİ ERTUNÇ OKUL ÖNCESİ ŞANLIURFA/MERKEZ/Bettik İlkokulu
155 SENEM  ALTIOK RESİM NİĞDE/ALTUNHİSAR/Keçikalesi Cumhuriyet Ortaokulu
156 MUHAMMET ÇETİNER SOSYAL BİLGİLER ANTALYA/KORKUTELİ/Avdan Şehit Ahmet Belen Ortaokulu
157 NECATİ  YILMAZ COĞRAFYA KONYA/HADİM/Hadim Çok Programlı Lise
158 OKAN  ŞİMŞEK TARİH ÖĞR. DENİZLİ/ÇİVRİL/Çivril Irgilli Lisesi
159 RAZİYE  ATASEVEN TÜRKÇE ANTALYA/ELMALI/Özdemir Ortaokulu
160 SEDAT  GÖDE SOSYAL BİLGİLER KAYSERİ/TOMARZA/Cücün Ortaokulu
161 SEMRA  KEYİFLİ İNGİLİZCE TRABZON/DERNEKPAZARI/Hasan Cansız Kom Çok Programlı Lisesi
162 ŞEYMA GİRENES ÇOCUK GEL  AĞRI/PATNOS/Kız Teknik ve Meslek Lisesi
163 ABDURRAHMAN  ÇALIŞ SOSYAL BİLGİLER ANTALYA/GÜNDOĞMUŞ/Köprülü Ayşe Güven Ortaokulu
164 ELİF GAMZE YILMAZ TÜRKÇE ÖĞRET AĞRI/MERKEZ-Eski Harman Ortaokulu
165 MEDİNE  ŞEKER Beden Eğitimi  ŞANLIURFA/CEYLANPINAR/Düzova Ortaokulu
166 BURCU  KALINCIK OKUL ÖNCESİ MARDİN/MAZIDAĞI/Bilge İlkokulu
167 ŞAZİYE  NAZİK MÜZİK K.MARAŞ/MERKEZ-MÜZİK ÖĞRETMENİ
168 BUKET  YILDIZ İLK.MATEMATİK ÖĞR. BAYBURT/MERKEZ/Atatürk İlkokulu
169 HACER BALDEDE TÜRKÇE ÖĞR. VAN/GÜRPINAR/Atatürk Ortaokulu 
170 NEBİLE YILDIRIM OKUL ÖNCESİ GÜMÜŞHANE/KELKİT/Başpınar İlkokulu
171 BİLGE KELGÖKMEN FEN BİLGİSİ KONYA/KULU/Tavsançalı 100.Yıl İlkokulu
172 MUSTAFA ATAY ODYOMETRİ KONYA/MERAM TIP FAKÜLTESİ/ODOMETRİ
173 YASİN  ÜNALAN LİSE UZMAN ÇAVUŞ
174 SEVGİ  KÖSE ÖNLİSANS MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI/İZMİR
175 GÜLDESTE OĞUZ MATEMATİK KARAYOLLARI/ANKARA/MATEMATİKÇİ
176 RIZA FATİH YAVUZ İNŞAAT MÜH. İSTANBUL SU VE KANALİZASYON İŞLERİ BİRİMİ/İSTANBUL
177 EZGİ  CAN HEMŞİRE DOKTOR SAMİ ULAT KADIN DOĞUM VE ÇOCUK HASTANESİ/ANKARA
178 YUSUF  ÖZAL ZİRAAT MÜH DİYARBAKIR/DİCLE
179 ESRA  COŞKUN ÖNLİSANS İÇİŞLERİ BAKANLIĞI/ANTALYA/BİLGİSAYAR İŞLETMENİ 
180 İSMET  BAC LİSE ADALET BAKANLIĞI/CEZA VE TEVKİFEVLERİ/DENETİM MEMURU/ALANYA
181 ALİ  SULU SOSYOLOG ADALET BAKANLIĞI/SOSYOLOG/GÜMÜŞHANE
182 AYSEL SOYLU KİMYA TÜRKİYE İŞ KURUMU/ALANYA
183 MEVLÜT  SADEBIYIK İŞLETME ANTALYA ADLİYE SARAYI/ZABIT KATİBİ
184 AYŞEGÜL  ÜNÜVER ÖLİSANS ALANYA ADLİYE SARAYI/ZABIT KATİBİ
185 MURAT  SAYGIN LİSANS ATATÜRK KÜLTÜR,DİL VE TARİH YÜKSEK KURUMU/UZMAN YARDIMCISI
186 ZEHRA ÇELİK LİSE AYDIN/DİDİM/112 ATT
187 ÖZDEN SODUR İKTİSAT SGK/MEMUR/ALANYA(87,1)
188 NESLİHAN  KARADAĞ İŞLETME BİLECİK ÜNİVERSİTESİ/MEMUR(2.ATAMA 83)
189 GÜLCAN ÖZLÜ   ARDAHAN ÜNİVERSİTESİ/BİLGİSAYAR İŞLETMENİ(2.ATAMA 82
190 MUALLA  KÜÇÜKMEMİŞOĞLU REHBERLİK SAKARYA/SAPANCA
191 SELMAN  SEZEN BİLGİSAYAR ÖĞR. MARDİN/MİDYAT
192 ÖMER SALİH SEZER SOSYAL BİLG. ÖĞR. TEKİRDAĞ/SARAY
193 YUNUS ŞENEL BİLGİSAYAR ÖĞR. TEKİRDAĞ/ÇERKEZKÖY
194 HÜSEYİN  DÖRTLÜ BİLGİSAYAR ÖĞR. ORDU/KORGAN
195 MUSTAFA  YILMAZ BİLGİSAYAR ÖĞR. AKSARAY/ESKİL
196 HİLMİYE  YILDIRIM FEN BİLGİSİ ÖĞR. İSTANBUL/PENDİK
197 SEVİLAY  SÖNMEZ FEN BİLGİSİ ÖĞR. AĞRI/TUTAK
198 GÜRKAN  SEZER SINIF ÖĞR. AFYON/KARAHİSAR
199 YELİZ  YİĞİT SOSYAL BİLG. ÖĞR. KOCAELİ/KARTEPE
200 A.KADİR ARSLAN RESİM ÖĞRETMENİ TEKİRDAĞ/ÇERKEZKÖY
201 A.SAMET  YILDIRIM FEN BİLGİSİ ÖĞR. KARAMAN/SARIVELİLER
202 SİBEL GÜLCAN TÜRK DİLİ VE ED. MANİSA/TURGUTLU
203 OSMAN  ÖRNEK BİLGİSAYAR ÖĞR. AĞRI/MERKEZ
204 AYLİN  SÜT COĞRAFYA ÖĞR. İSTANBUL/BAĞCILAR
205 ÇAĞLAR BAŞ MATEMATİK ÖĞR. KONYA/SEYDİŞEHİR
206 HACER SARI TÜRK DİLİ VE ED. AFYON/SANDIKLI
207 EMİNE  BALCI SINIF ÖĞR. ŞIRNAK
208 EMİNE ÖZPOLAT GÜZELLİK-SAÇ BAKIM MERSİN/TOROSLAR
209 ALİM DOYURAN İLK.MATEMATİK ÖĞR. BİNGÖL/GENÇ
210 AYŞE GÜNDEBAHAR İNGİLİZCE OSMANİYE/BAHÇE
211 ALEV  YAKAR ALMANCA KOCAELİ/GÖLCÜK
212 NECMETTTİN KAPLAN İNGİLİZCE G.ANTEP/ŞEHİTKAMİL
213 AYŞE ÜSTÜNBAŞ FELSEFE KARAMAN/ERMENEK
214 İSMİHAN UYSAL SOSYAL BİLG. ÖĞR. HATAY/ERZİN
215 HAMZA AHMET ÜNAL COĞRAFYA ÖĞR. AFYON/KARAHİSAR
216 RECEP ER MATEMATİK ÖĞR. VAN/EDREMİT
217 TAHİRE  BOZKURT OKUL ÖNCESİ ÖĞR. ŞIRNAK/GÜÇLÜ
218 VİLDAN  KIR TÜRK DİLİ VE ED. VAN/MURADİYE
219 DENİZ  GÖKÇE RESİM ÖĞR. Ş.URFA/HALİLİYE
220 CANAN  GÜNDEM RESİM ÖĞR. MARDİN/SURUÇ
221 ŞEYDA GÖKKURT İNGİLİZCE GAZİANNTEP/MERKEZ
222 RAMAZAN KÖSE SOSYAL BİLG. ÖĞR. KONYA
223 ZAHİDE BAĞIŞLAR İNGİLİZCE

MARDİN/MİDYAT

224 ÖZAY KABADAYI İNGİLİZCE MARDİN/MİDYAT
225 SEDA MERT ALMANCA

SİVAS/GÜLTEPE

226 EDA TULGA ALMANCA DİYARBAKIR
227 M.MURAT ÇETİNKAYA TÜRK DİLİ VE ED. ANTALYA/İÇİŞLERİ(MEMUR)
228 GÜLPEREN  ŞİMŞEK ÖNLİSANS ANALYA/İÇİŞLERİ(MEMUR)
229 ESRA  COŞKUN ÖNLİSANS ANTALYA/İÇİŞLERİ(MEMUR)
230 SEVGİ BÖYÜK LİSANS VAN/DEVLET HASTANESİ
231 LÜTFİYE  YILMAZ LİSE MANAVGAT DEVLET HASTANESİ
232 BURCU ŞAHİN LİSE MANAVGAT DEVLET HASTANESİ
233 MUSTAFA ATAY ODYOMETRİ KONYA/MERAM TIP FAKÜLTESİ
234 YASİN  ÜNALAN LİSE
235 SEVGİ KÖSE ÖNLİSANS MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI/İZMİR
236 GÜLDESTE OĞUZ MATEMATİK ÖĞR. KARAYOLLARI/ANKARA/MATEMATİKÇİ
237 RIZA FATİH YAVUZ İNŞAAT MÜH. İSTANBUL SU VE KANALİZASYON
238 EZGİ CAN HEMŞİRE DOKTOR SAMİ ULAT KADIN DOĞUM VE ÇOCUK
239 YUSUF ÖZAL ZİRAAT MÜH. DİYARBAKIR
240 İSMET BAC LİSE ADALET BAKANLIĞI
241 ALİ SULU SOSYOLOG ADALET BAKANLIĞI/GÜMÜŞHANE
242 AYSEL SOYLU KİMYA TÜRKİYE İŞ KURUMU/ALANYA
243 MEVLÜT  SADEBIYIK İŞLETME ANTALYA ADLİYE SARAYAI/ZABIT KATİBİ
244 AYŞEGÜL ÜNÜVAR ÖNLİSANS ALANYA ADLİYE SARAYI/ZABIT KATİBİ
245 MURAT SAYGIN LİSANS TÜRK DİL KURUMU/ANKARA
246 ZAHRA ÇELİK LİSE AYDIN/DİDİM/112 ATT
247 ÖZDEN  SODUR İKTİSAT SGK/ALANYA/MEMUR
248 NESLİHAN AKDAĞ İŞLETME BİLECİK ÜNİVERSİTESİ/MEMUR
249 GÜLCAN  ÖZLÜ   ARDAHAN ÜNİVERSİTESİ/MEMUR
250 SEVAL ÖZKAN VETERİNER TARIM VE KÖYİŞLERİ/ALANYA
251 CEMİLE DEMİREL HEMŞİRE İSTANBUL/HEMŞİRE

 

Bilgisayar Başarılar