HAKKIMIZDA


AÇIKLAMA;

       1995 yılından bu yana  eğitim sektöründe faaliyetini sürdürmekte olan kursumuz bölgemizin “En Eski Özel Eğitim Kurumlarından” biridir. 2006 yılında tamamı eski çalışanları olan öğretmenlerimiz tarafından ortaklaşa devir alınmış, Eğitim kurumu  olmanın sosyal sorumluluğunu ve işletme etik kurallarını ilke edinmiş kurum; 10 kadrolu, 10 dan fazla ek ders ücretli- sözleşmeli çalışanıyla küçük bir KOBİ niteliğindedir.

 

Her yıl yüzlerce insana ülkemizin ve bölgemizin ihtiyacı olan işgücüne yönelik eğitimler vermekteyiz.  Şöyleki;

  1. Yabancı Dil Kursları ; İngilizce, Almanca, Rusça, İsveççe,Norveççe ve Yabancılar için Türkçe eğitimleriyle bölge çalışanlarının rantablitesini arttırmada önemli fonksiyonları yerine getirmekteyiz.
  2. KPSS Kursları; Lisans ve Önlisans-Lise mezunlarına yönelik kurslarımızla her yıl çok sayıda insanımızın devlet kadrolarına girmelerini sağlıyoruz.
  3. Bilgisayar Kursları ; Toplumun hemen her kesiminden (Lise ve üniversite öğrenci grupları, kamu ve özel sektör çalışanları , eğitim kurumları yönetici ve öğretmenleri) gelen talepleri günün gerektirdiği teknik gelişmeler doğrultusunda sürekli olarak yenilediğimiz laboratuarımızda “Bilgisayar Operatörlüğü” eğitimleriyle katılımcıları Sertifikalandırmaktayız.
  4. Bilgisayarlı Muhasebe Kursları; Katılımcıların çeşitli sektörlerdeki “Muhasebe Elamanı” açığını gidermek üzere  düzenlemekte olduğumuz Bilgisayarlı muhasebe kurslarımızla hem muhasebe tekniklerini öğretmekte hem de bilgisayar yazılımlarıyla bu eğitimleri desteklemekteyiz. 2005 yılından bu yana  LOGO Business Solutions firmasıyla yaptığımız protokolle bölgenin tek “Yetkili Eğitim Merkezi” olma ünvanını da taşımaktayız.
  5. Yerel işletmelerin bölge ekonomisine olan katkılarını önemsiyor, bölge insanını yerelde kalmaya davet ediyor, Gelecek Hedefte!  Gelecek Bizimle!  diyoruz.

 

Halil IŞIL

Kurucu, Bilgisayar, Açıköğretim Dersleri Öğretmeni